tel. 087 427 21 83, e-mail: dpswegor@pro.onet.pl
 
 
    Strona główna   Aktualności   Księga Gości   Ogłoszenia   Kontakt  
 
 
 
 
2018-02-21
Nowy Zarząd
2018-02-17
Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze - 17 luty 20
zobacz wszystkie
 
 
 
   
 
  sekcje
  władze
  trenerzy
  drużyny
  galerie
  kalendarz imprez
  wyniki
 
 
 
     
  2018-02-21
Nowy Zarząd
Walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze ma za sobą Uczniowski Klub Sportowy Koszałek Opałek Węgorzewo (17 lutego). Po wyborach władz klubu prezesurę powierzono Dawidowi Gieblowi, wiceprezesem ds. ...
[ więcej ]

2018-02-17
Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze - 17 luty 20
Zawiadomienie o Walnym Zebraniu Sprawozdawczo – Wyborczym Członków Uczniowskiego Klubu Sportowego Koszałek Opałek Węgorzewo
 
 
 
 
     
  2018-01-31
Zapisy przez cały rok do sekcji piłki siatkowej!

Zajęcia prowa... [ więcej ]

Przekaż nam 1% podatku

Przekaż nam 1% podatku
Wystarczy, że na rocznym zeznaniu podatkowym PIT
wpiszesz numer KRS 0000086043
oraz nazwę naszego klubu
UKS KOSZAŁEK OPA...
[ więcej ]

 
 
  Kajakarstwo

treningi:
poniedziałki, wtorki, środy, piątki 16:00-18:00,
soboty 10,00-12,00 
niedziele 11,00-13,00
miejsce:
Hala Miejska OSiR Węgorzewo, kanał węgorzewski
trener:
Mirosław Mikołajewicz

__________________________________________________________


  Siatkówka

Zajęcia prowadzone przez OSiR  i UKS Koszałek Opałek dla dzieci

i młodzieży w różnych kategoriach dla dziewcząt i chłopców  wiekowych 

od 8 do 18 roku życia. Drużyny UKS Koszałek Opałek uczestniczą  

w rozgrywkach ligowych pod egidą Warmińsko-Mazurskiego Związku 

Piłki Siatkowej w Olsztynie, KInder+Sport oraz w wielu innych turniejach

siatkarskich  na szczeblu gminnym, powiatowym, wojewódzkim i krajowym.  

Zajęia prowadzą: 
Piotr Bacewicz  - trener piłki siatkowej 
Dariusz Balewicz  - instruktor piłki siatkowej
Dariusz Puzio - trener gimnastyki

 

Kategoria wiekowa

Wiek

Trener/Instruktor

Termin zajęć

Godziny zajęć

Obiekt

2008-2007
"dwójki"

9-10

Dariusz Balewicz
Dariusz Puzio
Piotr Bacewicz

 poniedziałek, wtorek,

czwartek

16.00-17.30

Hala Miejska
"sala główna"

2006-2005
"trójki"
"czwórki"

11-12

Piotr Bacewicz
Dariusz Balewicz
Dariusz Puzio

poniedziałek, wtorek, czwartek

16.00-17.30

Hala Miejska „sala główna”

2004-2003
młodzik/czka

13-14

Dariusz Puzio
Dariusz Balewicz
Piotr Bacewicz

poniedziałek, wtorek, czwartek

16.00-17.30

Hala Miejska „sala główna”

2002-2001
kadet/ka

15-16

Dariusz Balewicz
Piotr Bacewicz

poniedziałek,
wtorek,
czwartek

16.00-17.30

Hala Miejska „sala główna”

2000-1999

17-18

Dariusz Balewicz
Piotr Bacewicz

poniedziałek,
wtorek,

czwartek

16.00-17.30

Hala Miejska „sala główna”


__________________________________________________________